şifremi unuttum

Şifremi Unuttum

Kullanım ve gizlilik koşulları İ. A. Ü VM Medical Park Florya Hastanesi'ne ait www.iauvmmedicalpark.com web sitesi geçerlidir. Söz konusu İ. A. Ü VM Medical Park Florya Hastanesi web sitesini ziyaret ettiğinizde sitelerde yer alan kullanım koşulları ve gizlilik ilkelerini incelemelisiniz. Bu site haricindeki herhangi bir sitede İ. A. Ü VM Medical Park Florya Hastanesi’'nin logosunu görmeniz bu güvenlik ve gizlilik kurallarının o sitede geçerli olduğu anlamını taşımaz.,

www.iauvmmedicalpark.com sitesinde yer alan tüm bilgiler ve yapılan yönlendirmelerdeki tüm linkler tamamen ziyaretçiye bilgi vermek amacıyla kullanıcıya sunulmuştur ve yayınlanan bilgilerde hiçbir şekilde ticari amaç gütmeksizin yayınlanmaktadır.

Yukarıda belirtilen ilgili sitelerde yayınlanan tüm bilgiler koşulları İ. A. Ü VM Medical Park Florya Hastanesi'ne aittir.

Bu web sitesinde bulunan bilgileri güncellemek, değiştirmek, çıkarmak veya düzenlemek gibi işlerin yapılması İ. A. Ü VM Medical Park Florya Hastanesi'ne ait olup, bu konudaki tüm haklara sahiptir.

Yukarıda belirtilen ilgili web sitesindeki bilgilerin güncellemesi sırasında sitede olabilecek muhtemel yanlışlık, eksiklik ya da değişiklikten dolayı İ. A. Ü VM Medical Park Florya Hastanesi'ni yükümlülük altına sokamaz.

Aynı zamanda yukarıda sözü geçen web sitesinde kullanılan bazı ifadeler ileriye yönelik olduğundan çeşitli risk ve belirsizlikler içermesi mümkündür.

İ. A. Ü VM Medical Park Florya Hastanesi'ne ait web sitesine erişimde bulunan kişi ya da kişiler Kullanım Koşulları'nın en son halini kabul etmiş olmakta ve ilgili web sitesindeki ziyaretçi, sitede bulunan bilgiler doğrultusunda her türlü karar ile ilgili tüm sorumluluklara sahiptir.

İlgili sitelerde yer alan bilgiler hiçbir zaman hekim tedavisinin veya konsültasyonunun yerini alamaz.

Site içeriği kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez.

Anlatılan tüm tıbbi işlemler bilgi, yorum ve görüntüler, kişileri bilgilendirme amaçlı olup; reklam, tanı ve tedaviye yönlendirme amacı taşımamaktadır.

www.iauvmmedicalpark.com sayfamızdaki tüm materyallerde sağlanan yasal haklar İ. A. Ü VM Medical Park Florya Hastanesi tarafından veya materyalin orijinal yaratıcısı tarafından tutulur.

Burada belirtilenin dışında, hiçbir materyal kopya edilemez, dağıtılamaz, çeşitli alt lisansla değiştirilemez, ileride kullanılmak üzere saklanamaz ve ticari bir amaçla kullanılamaz ve kullandırılamaz.

Bu sitedeki herhangi bir materyalin herhangi bir imzasız kullanımı kopyalama yasaları, ticari yasalar, güvenlik ve tanıtım yasaları ve iletişim kanunları ve statülerini içerir.

İ. A. Ü VM Medical Park Florya Hastanesi'ne ait web sitesine sitelere ulaşım serbest ve anonimdir.

Bu ilgili sitelerde yer alan herhangi bir bilgiyi, herhangi bir şekilde tahrif etmek; her türlü cezai hukuki takibata neden olacaktır.

İ. A. Ü VM Medical Park Florya Hastanesi sponsorluk ettiği marka ya da markaları onayladığı anlaşılmamalıdır.

İ. A. Ü VM Medical Park Florya Hastanesi hiçbir şekilde web sitesinde ve yukarıda belirtilen ilgili mikro sitelerde yayınlanan bilgiler doğrultusunda her türlü karar ve sorumluluk ziyaretçinin sorumluluğundadır ve oluşabilecek ya da oluşmuş zarar veya kayıplardan hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Aynı zamanda yukarıda bahsedilen ilgili web sitelerinde yer alan bilgiler hiçbir şekilde kullanıcıya bir taahhüt içermemektedir.

İ. A. Ü VM Medical Park Florya Hastanesi web sitesinde tüm bölümleri kişisel bilgilerinizi vermeden dilediğiniz sıklıkta ziyaret edebilir, gerekli açıklamaları okuyabilir, Hastaneler grubumuz hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Yukarıda belirtilen ilgili sitede yer alan İletişim Formları vasıtası ile paylaşmış olduğunuz iletişim (telefon ve e-posta) bilgileri İ. A. Ü VM Medical Park Florya Hastanesi ve/veya yetkilendirdiği çözüm ortakları aracılığı ile istemiş olduğunuz bilginin size ulaştırılması için kullanılabilir.

İ. A. Ü VM Medical Park Florya Hastanesi'ne ait web siteleri sayfasında vermiş olduğunuz bilgiler ilgili bu sağlık kurumunun size daha kısa sürede ulaşmasını sağlamak ve sizleri bilgilendirmek amacıyla kullanılacaktır.

Sitemizi her ziyaret ettiğinizde isimsiz olarak IP adresiniz kayıt altına alınmaktadır.

Site ile ilgili şikayet, öneri, bilgi içerikli taleplerinizi web@iauvmmedicalpark.com  mail adresine iletebilirsiniz.

İ. A. Ü VM Medical Park Florya Hastanesi'ne  internet sitesi iauvmmedicalpark.com 'dan başka internet sitelerine de bağlantılar bulunabilir, medicalpark.com.tr sitemiz diğer sitelerin gizlilik ve güvenlik politikaları ile içeriklerinden sorumlu değildir.

Bu sitede bulunan bilgi veya ifadelerin (tasarımlar, resimler, logo, v.b. gibi) telif hakkı İ. A. Ü VM Medical Park Florya Hastanesi'ne aittir.

İ. A. Ü VM Medical Park Florya Hastanesi'nin izni olmaksızın hiçbir şekilde kullanılamaz.

İ. A. Ü VM Medical Park Florya Hastanesi
Beşyol Mah. Akasya Sok. No: 4 Küçükçekmece İstanbul
Telefon: 0212 979 50 00 (Hafta içi 08.00 - 17.00, Cumartesi 08.00 - 12.30 saatleri arası) 

İ. A. Ü VM Medical Park Florya Hastanesi'nden reklam ve tanıtım e-postlarını almak istemiyorsanız tek tıkla ve kolayca e-posta listemizden ayrılabilirsiniz.

 

 

KAPAT

Kullanım KoşullarıLorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Accusamus aut consequatur corporis deserunt dolorem doloribus esse explicabo facere, labore mollitia perferendis quae qui sapiente sint tempora ullam, veritatis vero voluptas.
Ab fugit maiores similique! Autem beatae cum dolorum ea fuga, iure labore magni natus necessitatibus pariatur perspiciatis, provident reprehenderit tenetur. Aperiam culpa eligendi illo impedit laborum nam sequi veritatis voluptatem.


Animi architecto commodi debitis dolorem doloribus eius, eligendi error est eveniet fuga itaque magni nesciunt, odio optio tempore temporibus tenetur voluptate voluptatem. Amet aut dicta eos, libero pariatur totam vitae!
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Beatae dolorum molestiae officia! Aliquam aspernatur deleniti dignissimos enim expedita iste molestiae odio optio reprehenderit veniam! Incidunt ipsum libero molestias nobis vitae!
Atque debitis doloremque, dolores eum hic incidunt mollitia nam non odio officia reprehenderit tempora vitae voluptatem. A adipisci assumenda ducimus est, et illo, ipsa nostrum porro quaerat quod sint sunt.
Adipisci aperiam assumenda at ea earum eligendi, est exercitationem ipsa modi necessitatibus neque quam quia rem repellendus sapiente tenetur voluptate? Aut consectetur hic ipsam non quia rerum saepe sunt voluptates?


Ab harum illum in nisi quasi quos temporibus ut! Consectetur dolores dolorum, fugiat laboriosam libero maxime modi quaerat quasi! Ab adipisci delectus dolorum eligendi, nisi nobis possimus recusandae similique vitae?
Architecto consequatur laborum recusandae tempora. A accusantium aspernatur atque commodi consectetur consequatur corporis ea enim esse incidunt iste magnam modi natus possimus quis repellat sed sequi sit soluta totam, voluptas.