şifremi unuttum

Şifremi Unuttum

Liv Concept Nedir?

Uluslararası alanda lider olmak iddiasıyla 3 yıl önce sağlık yolculuğuna başlayan, 3 dalda dünyaca önemli Mükemmeliyet Merkezi Akreditasyonu’ nu almaya layık görülen Liv Hospital’ in kusursuz hizmet kalitesiyle Liv Concept ismiyle Florya’da hizmet veriyor.

Yaşam mücadelesinin içinde iyileştirme ve sağlığınızı koruma görevi üstlenerek, sağlığınız için ihtiyaç duyulan tüm beklentilerin ötesine geçmek için ileri tanı ve tedavi yöntemleri dünya ile eş zamanlı kullanılıyor. Tüm bölümlerin koordineli çalıştığı, akademik hekim kadrosu, hasta odaklı anlayışı ilke edinen hizmet kalitesi, sağlığınıza özel hizmetler ve yenilikçi uygulamalarla Florya’nın ve bölgenin sağlıklı geleceğine değer katıyor.

Liv Concept, dünya standartlarındaki tıbbi altyapı ve ileri teknoloji ile hastalıklarda korunma ve sağlığı geliştirme programlarından estetik uygulamalara, çağımızın en sık görülen kap ve damar hastalıklarının en güncel tanı ve tedavisinden tüm metabolik ve kronik hastalıkların tedavisine kadar sağlıkta 365 derece hizmet sunuyor.

 

VM Nedir?

İsmini Value added Medicine (Sağlığa Değer Katan Hizmet) baş harflerinden alan VM, sağlıkta çeyrek asırlık tecrübemizle geliştirdiğimiz; misafirlerimizin talepleriyle uyumlu ve sağlığa değer katan hizmet anlayışıdır.

İstanbul Aydın Üniversitesi VM Medical Park Hastanesi, kişiye özel, ileri tanı ve tedavi yöntemleri, hasta odaklı anlayışı, uzman ve akademik hekim kadrosu ve sağlık kavramını öne çıkaran vizyonu ile bölge halkını dünyada sağlık standartlarına taşımayı hedefliyor.

Lider doktorları, alanında uzman hemşireleri, alt yapı ve teknolojik özellikleriyle hizmet kalitesindeki çıtayı daha da yükselterek fark yaratmaya hazırlanan İstanbul Aydın Üniversitesi VM Medical Park Hastanesi, tedavi yaklaşımları kadar misafir hizmetleri, hasta bakım anlayışı ve yenilikçi fikirleriyle de sağlıkta yeni bir dönemi başlattı. Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Obezite Cerrahisi, Meme Sağlığı Merkezi, Onkolojik Cerrahi gibi özellikli branşları Florya’ya taşıyan VM Medical Park, 51.00 metrekare kapalı alan, 300 yatak kapasitesi ve 13 ameliyathanesiyle değer katan hizmet anlayışını sizlerle buluşturuyor.

KAPAT

Kullanım KoşullarıLorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Accusamus aut consequatur corporis deserunt dolorem doloribus esse explicabo facere, labore mollitia perferendis quae qui sapiente sint tempora ullam, veritatis vero voluptas.
Ab fugit maiores similique! Autem beatae cum dolorum ea fuga, iure labore magni natus necessitatibus pariatur perspiciatis, provident reprehenderit tenetur. Aperiam culpa eligendi illo impedit laborum nam sequi veritatis voluptatem.


Animi architecto commodi debitis dolorem doloribus eius, eligendi error est eveniet fuga itaque magni nesciunt, odio optio tempore temporibus tenetur voluptate voluptatem. Amet aut dicta eos, libero pariatur totam vitae!
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Beatae dolorum molestiae officia! Aliquam aspernatur deleniti dignissimos enim expedita iste molestiae odio optio reprehenderit veniam! Incidunt ipsum libero molestias nobis vitae!
Atque debitis doloremque, dolores eum hic incidunt mollitia nam non odio officia reprehenderit tempora vitae voluptatem. A adipisci assumenda ducimus est, et illo, ipsa nostrum porro quaerat quod sint sunt.
Adipisci aperiam assumenda at ea earum eligendi, est exercitationem ipsa modi necessitatibus neque quam quia rem repellendus sapiente tenetur voluptate? Aut consectetur hic ipsam non quia rerum saepe sunt voluptates?


Ab harum illum in nisi quasi quos temporibus ut! Consectetur dolores dolorum, fugiat laboriosam libero maxime modi quaerat quasi! Ab adipisci delectus dolorum eligendi, nisi nobis possimus recusandae similique vitae?
Architecto consequatur laborum recusandae tempora. A accusantium aspernatur atque commodi consectetur consequatur corporis ea enim esse incidunt iste magnam modi natus possimus quis repellat sed sequi sit soluta totam, voluptas.